Series
Ratings
50
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0