Series
Ratings
36
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 4.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 1.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 0.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 3.0
Mushi-ShiRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.0