Series
Ratings
276
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
2021 Summer Drama Collage: Monster MansionRated ★ 2.5
괴기열차: 디 오리지널Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 5.0
91 DaysRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0