Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0