Series
Ratings
108
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- K-POP 더 비기닝: SMTOWN 30Rated ★ 4.0
Romance in the HouseRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
Bros On FootRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 4.5- Chang Min Ho's Buddy BirdieRated ★ 5.0
- PianistRated ★ 3.5
- SHINee Hello BabyRated ★ 5.0