Series
Ratings
353
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.0
Old RookieRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 2.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.5
Pandora HeartsRated ★ 2.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.5- Black BulletRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.5