Series
Ratings
24
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0