Series
Ratings
78
AdolescenceRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our Living WorldRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Our Planet IIRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0