Movies
Ratings
551
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5
I'm Your VenusRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0