Series
Ratings
711
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 1.5
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Ms. IncognitoRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Shin's ProjectRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0