Movies
Ratings
1133
FaunaRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Celine and Julie Go BoatingRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.0
Summer Of GoliathRated ★ 4.0
Greatest HitsRated ★ 4.5
AfireRated ★ 3.0
Mekong HotelRated ★ 4.5
Nouvelle vagueRated ★ 4.0
Julien Donkey-BoyRated ★ 5.0
L'angeRated ★ 4.5
You Burn MeRated ★ 4.5
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.0
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 4.0
11 x 14Rated ★ 4.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.5
Stranger by the LakeRated ★ 4.5
SombreRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0