Series
Ratings
295
Ju-On: OriginsRated ★ 2.0
The Equalizer Season 1Rated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 3.0
True HauntingRated ★ 2.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Protect Your LuckRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 3.0