Series
Ratings
244
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 1.5
S LineRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Queen WooRated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0