Titles you rated
Little WomenRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0