Series
Ratings
30
Black BooksRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0