Series
Ratings
59
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0