Series
Ratings
33
Slam DunkRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5