Series
Ratings
306
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
The GardenerRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Hello, Me!Rated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0