Series
Ratings
12
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0