Movies
Ratings
1041
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Jay KellyRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
People We Meet on VacationRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 4.0