Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lost You ForeverRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Immortal SamsaraRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0