Movies
Ratings
46
Peter PanRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
BambiRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0