Series
Ratings
157
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 0.5
The PlaylistRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
SupacellRated ★ 2.0