Series
Ratings
66- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0