Series
Ratings
37- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0