Movies
Ratings
439
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0