Series
Ratings
324
Love NaggersRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
We Got Married Season 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.5
Mr. TrotRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Chuseok Special I Am a SingerRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0