Series
Ratings
400
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The FableRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0