Series
Ratings
99
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.5
The AuditorsRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Frankly SpeakingRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0