Series
Ratings
356
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0