Series
Ratings
68
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 1.0- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
The Day of the JackalRated ★ 1.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 0.5
S LineRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5