Series
Ratings
11
Demon SlayerRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
KRated ★ 4.5
K: Return of KingsRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0