Movies
Ratings
766
ContagionRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0