Series
Ratings
442
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Riverdale Season 7Rated ★ 2.0- Riverdale Season 6Rated ★ 1.5
Riverdale Season 5Rated ★ 2.0
RiverdaleRated ★ 2.0
RiverdaleRated ★ 2.0
She Would Never KnowRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.5
King the LandRated ★ 2.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0