Series
Ratings
170
MIU404Rated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Radiation HouseRated ★ 3.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
BondingRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Izakaya ShinkansenRated ★ 3.5- A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Love You Just as You AreRated ★ 4.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0