Movies
Ratings
18
The ImmigrantRated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5