Series
Ratings
66
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0