Titles you rated
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Laid-Back CampRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.0- 데이트 어 불릿Rated ★ 1.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Overtake!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0