Titles you rated
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 2.5
Man Vs BabyRated ★ 3.0- 방과후 태리쌤Rated ★ 3.0
- M&MRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- TV TaleRated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 2.5
Aikatsu!Rated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5- ObottyamakunRated ★ 3.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.5
Masha and the BearRated ★ 3.5
Masha and the Bear Season 4Rated ★ 3.5
Masha and the Bear Season 3Rated ★ 3.5