Titles you rated
- Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
- RAP:PUBLICRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0