Series
Ratings
33- HonourRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5- 서치9Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5