Titles you rated
The ExpanseRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
EricRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
The Crown Season 6Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Daisy Jones & The SixRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5