Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 3.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 2.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5