Movies
Ratings
790
Warm BodiesRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 2.5
SolarisRated ★ 2.0
ZoeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
AwayRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.0
First ReformedRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 0.5
NomadlandRated ★ 2.5
Caught StealingRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Brigsby BearRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5