Series
Ratings
207
My Little Lover~Minami kun no koibitoRated ★ 3.5- A Badboy Drinks Tea!Rated ★ 5.0
- Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 4.0
From Me to You: Kimi ni TodokeRated ★ 2.0- I like You Tomorrow MoreRated ★ 3.0
Fake AffairRated ★ 2.0
あと3回、君に会えるRated ★ 2.0- Beyond The RainbowRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
Nice Flight!Rated ★ 1.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Love DissonanceRated ★ 3.0
Shotgun MarriageRated ★ 4.0
Tsukanoma no IchikaRated ★ 5.0
Unexpected - Love Story in Maison Ginseiso -Rated ★ 4.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 4.0