Series
Ratings
86
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5