Movies
Ratings
207
Before SunriseRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
LivingRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
C'mon C'monRated ★ 4.0