Titles you rated
- From the New WorldRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 4.5
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.5
Full Metal Panic!Rated ★ 4.5
School DaysRated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 2.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.0- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 3.5
- When they Cry : KiraRated ★ 3.5
When They Cry: ReiRated ★ 4.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.5