Series
Ratings
257- Pro BonoRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.0
Hanoi BrideRated ★ 3.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 0.5
VigilanteRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 1.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0