Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- My TeacherRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0